Su galimybe pratęsti garantiją iki 36 mėnesiu beveik visiems automobilio agregatams

Kokia garantija suteikiama parduodamiems automobiliams?

Yra dvi automobilių kategorijos:
1. Automobiliai su galiojančia gamykline garantija.
Šiems automobiliams taikoma tokia garantija kuri yra numatyta gamintojo. Ji priklauso nuo automobilio amžiaus ir gamintojo numatyto garantinio periodo.
2. Automobiliai su pardavėjo garantija.
Šiems automobiliams atlikus patikrą suteikiama 6 mėn. arba 6000 km ridos garantija varikliui ir pavarų dėžei su galimybe pratęsti garantiją iki 36 mėn. su išplėstu garantijos paketu beveik visiems agregatams.

Garantija

Prieš pardavimą visi automobiliai yra tikrinami ne tik servise, bet ir atliekamas bandomasis važiavimas ir papildomai patikrinamas technikinių apžiūrų centre, kur gaunamas patvirtinantis dokumentas, kad automobilis yra techniškai tvarkingas, taip yra suteikiama garantija automobiliams.

Pratęsta garantija

Ar galima gauti ilgesnę garantiją?

Taip. Nuo šiol galite prasitęsti automobiliui suteikiamą garantiją iki 36 mėnesių. Galite išsirinkti tarp 6 skirtingų planų kurie praplėčia garantijos apimtis Jūsų pasirinktam automobiliui. Susisiekite dėl garantijos pratęsimo pasiūlymo. Papildomą informaciją rasite https://mangouw.eu/automobiliu-pratesta-garantija

Kas yra pardavėjo garantija?

Visiems savo parduodamiems automobiliams suteikiame 6 mėn. arba 6.000 km ridos (kas sueis greičiau) garantiją varikliui ir pavarų dėžei. Garantija netaikoma natūraliai besidėvičioms dalims.

Kas yra gamyklinė garantija?

Visi automobilių gamintojai suteikia savo automobiliams garantiją visiems agregatams išskyrus natūraliai besidėvinčioms dalims. Kiekvieno gamintojo garantinės sąlygos ir periodas skiriasi, bet daugumoje atvejų garantija taikoma visoms dalims (išskyrus natūraliai besidėvinčioms dalims pvz. padangos, lemputės, stabdžių diskai su kaladėlėmis ir pan.).

Kur atliekami garantiniai remontai?

Automobiliams su galiojančia gamykline garantija, remontai atliekami pas oficialų to gamintojo atstovą gamintojo numatyta tvarka. Automobiliams su pardavėjo garantija, remontai atliekami tik pardavėjo patvirtintame servisų sąraše.

Ar galima atlikti remonto darbus savo servise?

Tik iš anksto suderinus ir gavus remonto sąmatos patvirtinimą.

Automobilio patikra prieš bandomąjį važiavimą

Automobilį tikrinantis meistras privalo patikrinti automobilį, įsitikinti, kad jis yra techniškai tvarkingas ir atitinka technikinių apžiūrų centrų keliamus reikalavimus.

Bandomasis važiavimas

Po patikros servise atliekamas bandomasis važiavimas. Bandomojo važiavimo metu tikrinama ar nėra pašalinių garsų ir ar visa įranga veikia tinkamai. Ši patikra vienodai svarbi kaip ir serviso patikra, nes tik bandomojo važiavimo metu galima įsitikinti, kjog automobilis važiuoja be priekaištų.

Automobilio patikra technikinių apžiūrų centre

Papildoma patikra automobilių technikinių apžiūrų centre atliekama siekiant įsitikinti, kad automobilio patikra buvo atlikta tinkamai ir automobilis yra techniškai tvarkingas ir atitinka LR techninius motorinių transporto priemonių keliamus reikalavimus.

Naujausi skelbimai

Tai mūsų naujausi skelbimai

Back to top