Lizingas

Lizingo palūkanos vos nuo 2,29 % + Euribor

Apskaičiuok pasirinkto automobilio lizingo mėnesinę įmoką

Bendradarbiaujame su visais lizingais ir kredito įstaigomis visoje Lietuvoje

Jau išsirinkote sau tinkamą automobilį? Norite gauti lizingą? Kokius veiksmus reikėtų atlikti?
Dėl finansavimo Jūs galite kreiptis į Jūsų pasirinktą lizingo bendrovę nuvykus į to lizingo skyrių Jūsų mieste. Užpildžius lizingo paraišką ir pateikus reikalingus dokumentus, lizingas pateiks pasiūlymą kokiomis sąlygomis bus suteiktas finansavimas. Pasirašius lizingo sutartį ir sumokėjus pradinį įnašą (nuo 10 iki 50 proc. automobilio vertės), lizingas parengs dokumentus automobilio perregistravimui lizingo vardu. Visą lizingo periodą automobilio savininkas bus lizingas, o Jūs būsite naudotojas. Mes pasirūpinsime automobilio perregistravimu lizingo vardu ir galėsime perduoti automobilį Jums.

Jei Jūs esate žemiau pateiktų bankų klientai, lizingo paraišką galite pateikti namuose prisijungus per internetinę bankininkystę t.y. pradinių dokumentų pateikimui Jums niekur nereikės važiuoti. Užpildžius lizingo paraišką, Jūs gausite lizingo pasiūlymą elektroniniu paštu. Jei pateiktos sąlygos Jus tenkins, susitarsite su lizingo darbuotoju Jums patogų laiką ir nuvyksite į lizingą pasirašyti lizingo sutarties. Taip sutaupysite nemažai laiko ir pastangų. Tada lizingas mums parengs dokumentus automobilio perregistravimui, mes perregistruosime automobilį lizingo vardu ir galėsime perduoti automobilį Jums.

Iškilo papildomų klausimų? Klauskite. Konsultuosime, patarsime, padėsime.

Pasirinkite Jums tinkamą lizingo bendrovę. Paspaudus nuorodą būsite nukreipti į pasirinktos lizingo bendrovės internetinį puslapį, kur galėsite pateikti lizingo paraišką, o pasinaudojus lizingo skaičiuokle, sužinoti preliminarias lizingo sąlygas. Galutinį lizingo pasiūlymą gausite tik užpildžius lizingo paraišką. SEB ir Swedbank klientai lizingo paraišką gali pateikti nuotoliniu būdu, prisijungus prie savo banko internetinės bankininkystės ir užpildžius pageidaujamo lizingo duomenis.

SEB bankas

  • SEB bankas

Swedbank lizingas

  • Swedbank lizingas

Šiaulių banko lizingas

  • Šiaulių banko lizingas

Dažnai užduodami klausimai

Kas gali gauti lizingo paslaugą?

Lietuvos Respublikos pilietis arba asmuo, turintis leidimą gyventi Lietuvoje visą lizingo sutarties laikotarpį, taip pat ne jaunesnis kaip 18 metų ir gaunantis nuolatinės pajamas, kurias galima patvirtinti dokumentais.
Bendra mėnesio įmokų, mokamų įvairioms kredito įstaigoms, įskaitant ir įmoką už pageidaujamą lizinguoti automobilį, suma neviršija 40 proc. per mėnesį gaunamų pajamų (remiantis Lietuvos banko Vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimo ir atsakingojo skolinimo nuostatais).

Kaip žinoti ar bus suteiktas finansavimas?

Užpildžius lizingo ar paskolos paraišką, lizingas svarsto ar suteikti klientui finansavimą ir pateikia savo finansavimo pasiūlymą. Greičiausias būdas pateikti lizingo ar paskolos paraišką ir gauti atsakymą yra užpildyti paraišką Jūsų banko internetiniame puslapyje prisijungus naudojant internetinę bankininkystę.

Ar galima imti lizingą kartu su draudimu?

Taip. Didžioji dalis lizingo bendrovių siūlo tokią paslaugą ir įskaičiuoja draudimą į mėnesines lizingo įmokas.

Kokios palūkanos dažniausiai taikomos daugelyje lizingo bendrovių?

Kiekviena lizingo bendrovė ar kredito įstaiga turi savo vertinimo kriterijus ir klientus vertina individualiai. Taip pat palūkanos labai skiriasi pasirinkus skirtingus finansavimo metodus. Lizingo atveju palūkanos dažniausiai būna mažesnės, o vartojimo paskolos atveju – didesnės. Lizingo atveju palūkanos prasideda nuo 2,5 proc.

Kuo skiriasi lizingas ir vartojimo paskola?

Lizingo atveju automobilis yra registruojamas lizingo vardu, dažniausiai reikia kasko draudimo ir pradinio įnašo, bet toks finansavimo būdas yra pigesnis t.y. taikomos pakankamai mažos palūkanos.

Vartojimo paskolos atveju nereikia pradinio įnašo, nereikia kasko draudimo ir dažniausiai automobilis registruojamas kliento vardu, bet toks finansavimo būdas gerokai brangesnis, nes taikomos gana aukštos palūkanos ir kiti papildomi mokesčiai.

Ar galima anksčiau laiko nutraukti lizingo sutartį?

Taip. Sumokėjus likusią automobilio paskolos dalį, galima nutraukti lizingo sutartį anksčiau nustatyto laiko. Dažniausiai tokiais atvejais lizingo bendrovės taiko nutraukimo mokestį, tačiau toks mokestis būna pakankamai nedidelis.
Naujausi skelbimai

Tai mūsų naujausi skelbimai

Back to top