salono23g

Cheminis salono valymas

Kartu su avalyne į automobilio saloną patenka nemažai nešvarumų, kurie nusėda ant jo grindų, dėl ko mašinos salone gali atsirasti prastas kvapas. Nešvarumai, o taip pat bakterijos bei įvairūs alergenai kaupiasi ir automobilio sėdynių apmušaluose. Pavyzdžiui, dažname automobilyje galima rasti dulkių erkučių, sukeliančių kvėpavimo takų sutrikimus – kosulį ar net dusulį. Parazitai ne tik kenkia žmogaus organizmui, bet gali tapti ir automobilio korozijos priežastimi.
Deja, kovojant su jais, išsiurbti ar nuvalyti automobilio saloną gali ir nepakakti. Efektyvus būdas, siekiant užkirsti kelią bakterijoms ir alergenams, o taip pat – palaikyti švarą, yra cheminis salono valymas. Šios paslaugos metu, naudojant specialią įrangą ir kokybiškas priemones, yra kruopščiai nuvalomi visi salone esantys paviršiai.

Mūsų sėkmingo darbo paslaptis – nepriekaištingai dirbantys valymo specialistai ir pažangios bei kokybiškos valymo medžiagos

Paslaugos metu

  • naudodami modernią įrangą, išsiurbsime Jūsų automobilį;
  • naudodami ilgalaikį išliekamąjį poveikį turintį valiklį, nuvalysime jo langus;
  • ne tik išvalysime, bet ir atnaujinsime visus automobilio paviršius, ant kurių kaupiasi nešvarumai;
  • cheminiu būdu išvalysime problemines automobilio vietas – kilimėlius ir bagažinę.

„VSmud detailing“ profesionalus cheminis salono valymas – pasirūpinti automobilio salono švara dar niekada nebuvo taip paprasta!

IMG-9679ce42e1cce3bd1f50be01f4f3339c-V__01-1
Back to top