poliravimas

AUTOMOBILIO POLIRAVIMAS VILNIUJE

Net jei išplovus automobilį, ant jo vis tiek lieka purvo, matosi smulkūs įbrėžimai, o kėbulas apskritai yra praradęs blizgesį, vadinasi laikas Jūsų automobiliui atlikti profesionalų poliravimą. Šios paslaugos metu kokybiškai dirbantys patyrę specialistai nuo automobilio kėbulo pašalins kelio apnašas, druskas, nuvalys bitumą (smalą) – visa tai, ko negalėjote nuvalyti automatinėse ar savitarnos plovyklose.

Automobilio poliravimo paslaugą sudaro nuo 1 iki 4 etapų, kurių metu yra naudojama įvairaus grubumo kokybiška šlifavimo pasta. Pasta padeda panaikinti visus smulkius suraižymus ir kitus paviršiaus pažeidimus, o stambesni ar gilesni įrėžimai ir duobutės yra užpildomi dažais bei padengiami laku. Po poliravimo automobilis tampa švarus ir blizgantis, ryškios spalvos, todėl jis atrodo tarsi naujas.

Darbų eiga

Pirmiausiai, automobilis yra kruopščiai nuplaunamas, specialia valymo įranga bei profesionaliomis priemonėmis nuvalomi visi prilipę nešvarumai. Kai automobilis yra visiškai švarus ir sausas, specialiais poliruokliais atliekami įvairaus sudėtingumo poliravimo darbai. Paprastai didesni ir gilesni įbrėžimai lieka, tačiau juos užpildome dažais bei padengiame laku ir jie tampa ne tokie pastebimi. Nupoliravus kėbulą, siūlome savo automobilį papildomai padengti apsauginėmis dangomis, kad jis ilgesnį laiką išliktų kaip naujas.

Copy-of-IMG_20200527_184928-scaled

Kaina

Kadangi automobilio poliravimas atliekamas rankomis, jis užima nemažai laiko ir reikalauja kantrybės bei patirties. Tad kuo didesnis automobilis, tuo brangiau ši paslauga kainuoja. Poliravimo kaina taip pat priklauso nuo automobilio būklės ir spalvos.

1-apkarp-scaled
Vieno etapo automobilio poliravimas

Šios paslaugos metu atgaivinama automobilio spalva. Rekomenduojama automobilio poliravimą atlikti periodiškai, kad mašina ilgiau atrodytų kaip nauja.

● Hologramų ir lengvų įbrėžimų pašalinimas, po kurio automobilis atgauna pirminį savo žvilgesį;
● pašalinama 70-90% sūkurinių įbrėžimų;
● pašalinama iki 50% visų įbrėžimų (nepašalinami vidutiniai ir gilūs įbrėžimai);
● 100% blizgesys;
● darbų trukmė: 1-2 dienos;
● darbų kaina: nuo 75 Eur.

2-apkarp-scaled
Dviejų etapų automobilio poliravimas

Dviejų etapų poliravimo metu atgaivinama automobilio spalva, pašalinami vidutinio dydžio ir gylio įbrėžimai. Rekomenduojama didžiajai daliai automobilių savininkų.

● Hologramų, lengvų ir vidutinių įbrėžimų šalinimas, po kurio automobilis atgauna pirminį savo žvilgesį;
● pašalinama 75-95% sūkurinių įbrėžimų;
● pašalinama 75-85% visų įbrėžimų (nepašalinami gilūs įbrėžimai);
● 100% blizgesys.

Šis poliravimas tinkamas beveik visiems automobiliams, kurie eksplotuojami ilgiau nei 2 metus. Optimalaus poliravimo metu automobilis atgauna savo spalvą, kėbulas įgauna veidrodinį spindesį, panaikinami smulkūs ir vidutiniai įbrėžimai.

● Darbų trukmė: 2-3 dienos;
● darbų kaina: nuo 135 Eur.

3-apkarp-scaled
Trijų etapų automobilio poliravimas

Trijų etapų poliravimo metu automobilio kėbulo išvaizda yra atstatoma maksimaliai: atgaivinama automobilio spalva, pašalinami vidutiniai ir gilūs įbrėžimai.

● Hologramų, lengvų , vidutinių ir gilių įbrėžimų šalinimas, po kurio automobilis atgauna pirminį savo žvilgesį;
● pašalinama 85-95% sūkurinių įbrėžimų;
● pašalinama 75-95% visų įbrėžimų (saugumo sumetimais gali likti tik labai gilūs įbrėžimai);
● 100% blizgesys.

Šio poliravimo metu yra poliruojama kiekviena kėbulo detalė atskirai, išgaunant maksimalų rezultatą: pašalinami gilūs kėbulo įbrėžimai, panaikinami apskritimo tipo įbrėžimai, atsiradę po nekokybiško plovimo. Kaip tariant – atstatoma originali automobilio kėbulo išvaizda.

● Darbų trukmė: 3-5 dienos;
● darbų kaina: nuo 185 Eur.

4-apkarp
Keturių etapų automobilio poliravimas

Keturių etapų automobilio poliravimas skirtas maksimaliai atstatyti automobilio kėbulo išvaizdą po dažymo darbų. Jo metu yra šveičiamos detalės, pašalinami vidutiniai ir gilūs įbrėžimai, dažuose likusios dulkės, lako nubėgimai, suvienodinama lako struktūra.

● Detalių šveitimas, dulkių išrinkimas, hologramų, lengvų , vidutinių ir gilių įbrėžimų pašalinimas, po kurio automobilis atgauna pirminį savo žvilgesį;
● pašalinama 100% sūkurinių įbrėžimų;
● pašalinama 100% visų įbrėžimų (jeigu buvo labai kokybiškai atlikti dažymo darbai);
● 100% blizgesys;
● darbų trukmė: 4-7 dienos;
● darbų kaina: nuo 349 Eur.

Back to top