5

ĮLENKIMŲ LYGINIMAS BE DAŽYMO/ MENINIS LYGINIMAS

Jei dėl nedidelio įlenkimo nenorite palikti savo automobilio dirbtuvėse bei sugaišti laiko, rinkitės automobilio įlenkimų tiesinimą be dažymo. Meninis lyginimas – tai efektyvus įvairių įlenkimų, duobučių ir kitų defektų šalinimas, neperdažant apgadintos vietos bei nepažeidžiant originalios lako dangos. Šios pasaugos metu yra taikoma pažangi PDR (angl. Paintless Dent Repair) technologija, kuri leidžia lengvai ir kokybiškai pašalinti po krušos, autoįvykio ar transportavimo metu ant Jūsų transporto priemonės atsiradusius įlenkimus, išvengiant ardymo, glaistymo, gruntavimo, šlifavimo ar dažymo procedūrų. Dėl šios priežasties remontuojamo automobilio dažų danga išlieka originali ir nepažeista, tad ir jo vertė išlika ta pati, plius – pati paslauga trunka trumpiau ir kainuoja pigiau nei pažeistos detalės glaistymas ar perdažymas.

Kaina

Įlenkimų lyginimo kaina priklauso nuo įlenkimų dydžio ir vietos – tikslią kainą galima pasakyti, tik apžiūrėjus įlenkimus. Tačiau daugeliu atvejų meninis lyginimas kainuoja maždaug 2-3 kartus mažiau, nei detalės glaistymas ar perdažymas.

b9780f8d308d44348e7a279ae54ac71f
c3fe5259d7e3

Trukmė

Trunka meninis lyginimas taip pat trumpiau – dauguma smulkių įlenkimų gali būti sutvarkomi valandos bėgyje. Didesnių įlenkimų lyginimas gali užtrukti 4-5 valandas. Visgi, dažniausiai įlenkimai yra sutvarkomi dar tą pačią dieną.

Jei Jūsų automobilio įlenkimai nedideli, siūlome niekur neskubėti ir darbų pabaigos palaukti mūsų salone: pasiskaityti žurnalus, pasižiūrėti TV, atsigerti kavos ar gaiviųjų gėrimų bei pasivaišinti užkandžiais.

Kaip vyksta darbai?

ĮVisų pirma, specialių įrankių pagalba automobilio skarda (iš vidinės pusės) yra atsargiai atkeliama. Kadangi priėjimai prie įlenkimo vietos gali būti įvairūs, šis darbas reikalauja didelio kruopštumo, atidumo bei gerų įgūdžių. Pavyzdžiui, jei buvo įlenktos automobilio durelės ar sparnas, ant durelių atsiradę įlenkimai gali būti pasiekti per nuleisto durelių stiklo angą ar kitas gamyklines rėmo angas, o ant sparno atsiradę įlenkimai – pro prosparnio tarpą arba išėmus žibintą. Jei įlenkimų ant automobilio stogo atsirado po stiprios krušos, norint išlyginti įlenkimus, reiks nuimti stogo apdailą. Kad būtų pasiekta įlenkta vieta, kartais gali prireikti nuimti ir kitų detalių apdailas.
Paslaugos metu nėra naudojamas kaitinimas ar vėsinimas, todėl yra išsaugojamas gamyklinis lako ir dažų sluoksnis. Įlenkimai yra tiesinami ir ant plieninio, ir ant aliuminio paviršiaus.

IMG-d7ab0940d90cb3eb70ee90f25fb7a249-V
Back to top